Kolekcja Maria Teresa

Klasyczne żyrandole kryształowe z kolekcji Maria Teresa idealnie wpasują się w  klasyczne wnętrze Kościoła.

Historyczny styl w pięknej formie, która nadal blasku i podkreśli charakter wnętrza.

Najwyższej jakości kryształ i wykonanie z dbałością o każdy detal.

Kolekcja Maria Teresa to eleganckie żyrandole wiszące, lampy stojące oraz pasujące do nich kinkiety.

Żyrandole Maria Teresa produkowane są w różnych rozmiarach, z różną ilością punktów świetlnych oraz w różnych wersjach kolorystycznych – tak, aby były dopasowane do każdego wnętrza. Służymy pomocą w sprawie doboru odpowiedniej lampy do obiektu sakralnego.

Klasyczny żyrandol kryształowy Maria Teresa

Oprócz lamp katalogowych produkujemy również lampy wykonane według projektu indywidualnego. Doradzamy i dopasowujemy lampy do konkretnego wnętrza.

Dokładne opisy i wymiary lamp z danej kolekcji znajdą Państwo na naszej stronie głównej stylisticcristal.pl.

Wybrane Lampy z klasycznej kolekcji Maria Teresa