Kolekcja Mosiądz

Klasyczne żyrandole z odlewów mosiężnych.

Styl tej kolekcji pasuje zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Idealnie wpasują się do pięknych wnętrz obiektów sakralnych. Te wyjątkowe złociste żyrandole podkreślą ich charakter.

Lampy z kolekcji mosiężnej produkowane są w różnych rozmiarach i kształtach – tak, aby były dopasowane do wielkości i przeznaczenia pomieszczenia. Znajdą tutaj Państwo zarówno lampy wiszące, jak i pasujące do nich kinkiety. Dostępna jest również galwanizacja w różnych kolorach m.in. chrom, mosiądz szczotkowany, patyna.

Służymy pomocą w dobraniu odpowiedniej lampy do Kościoła.

Oprócz lamp katalogowych produkujemy również lampy wykonane według projektu indywidualnego. Doradzamy i dopasowujemy lampy do konkretnego wnętrza.

Dokładne opisy i wymiary lamp z danej kolekcji znajdą Państwo na naszej stronie głównej stylisticcristal.pl.

Wybrane lampy mosiężne