Kolekcja Paris

Klasyczne żyrandole kryształowe w ponadczasowej formie – to właśnie kolekcja Paris.

Przy produkcji dbamy o każdy detal oraz wykorzystujemy materiały najwyższej jakości co sprawia, że nasze żyrandole są naprawdę wyjątkowe.

Lampy Paris idealnie nadają się na oświetlenie kościelne. Są eleganckie i nadadzą blasku każdemu wnętrzu.

Klasyczne lampy typu Paris produkujemy w różnych kształtach, rozmiarach oraz z różną ilością punktów świetlnych, tak, aby dopasować je do wnętrza Kościoła.

W tej kolekcji znajdą Państwo zarówno piękne żyrandole do dużych pomieszczeń, jak i dopasowane do nich kinkiety do naw bocznych.

Wszystkie lampy można dowolnie modyfikować – służymy pomocą w dobraniu odpowiednich lamp do Kościoła.

Klasyczny żyrandol kryształowy Paris

Oprócz lamp katalogowych produkujemy również lampy wykonane według projektu indywidualnego. Doradzamy i dopasowujemy lampy do konkretnego wnętrza.

Dokładne opisy i wymiary lamp z danej kolekcji znajdą Państwo na naszej stronie głównej stylisticcristal.pl.

Wybrane Lampy z eleganckiej kolekcji Paris