Oświetlenie domów pogrzebowych

Klasyczne żyrandole kryształowe. Od 1992 roku z najwyższą starannością tworzymy oświetlenie dopasowane do charakteru wnętrza. Oferujemy również transport i montaż żyrandoli na terenie całej Polski.

Umów się na rozmowę

Zakres działań

Żyrandole do kaplicy ceremonialnej

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz klasycznego, eleganckiego oświetlenia. Produkujemy zarówno lampy wiszące, stanowiące główny element oświetlenia wnętrza, jak i kinkiety (lampy na ścianę) oraz lampy stojące, odpowiedzialne za uzupełnienie źródła światła. Każdy element oświetlenia dopasowujemy do unikalnych parametrów wnętrza, mając na względzie jego charakter i przeznaczenie. Realizujemy oświetlenie do konkretnego pomieszczenia, np. kaplicy pogrzebowej, jak i całego budynku.

Oświetlenie obiektów sakralnych

Podczas ponad 30 lat naszej działalności realizowaliśmy projekty zarówno do pomieszczeń biznesowych czy prywatnych, jak i dla obiektów sakralnych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy wiemy, czym należy się kierować, dobierając oświetlenie do danego typu obiektu, by oddać należyty mu charakter. Kryształowy żyrandol dzięki swojej klasycznej formie oraz wykorzystywanym w produkcji materiałom jest w stanie wnieść do przestrzeni atmosferę adekwatną do jej przeznaczenia.

Kompleksowa realizacja oświetlenia

Tradycyjne rzemiosło, umacniane latami pracy z kryształem, łączymy z nowoczesnym podejściem do klienta. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Oferujemy szeroki wachlarz katalogowych modeli oświetlenia, które dopasowujemy do unikalnych parametrów przestrzeni. Na podstawie oczekiwań klienta tworzymy projekt żyrandola, następnie lampy produkujemy w naszej pracowni, by ostatecznie przetransportować je w bezpieczny sposób i wykonać montaż w docelowym obiekcie.

POLSKI PRODUCENT

Rzemiosło polskiej pracowni

Tworzymy kryształowe oświetlenie już od 1992 roku. Przed ponad trzy dekady mieliśmy okazję produkować oświetlenie dla różnych typów obiektów, nieustannie wzbogacając swoje doświadczenie. W produkcję żyrandoli wkładamy należytą staranność i dbałość o szczegóły. Każdy kryształ w naszej pracowni przechodzi przez indywidualną weryfikację jakości, co pozwala na dostarczenie produktu na najwyższym poziomie.

OD PROJEKTU PO MONTAŻ

Kompleksowa realizacja

Aby mieć pewność, że oświetlenie spełni oczekiwania naszego klienta, bardzo często sprawujemy pieczę nad każdym etapem realizacji oświetlenia. Od wstępnych rozmów, podczas których poznajemy potrzeby właścicieli danego obiektu, przez projekt i produkcję, aż po bezpieczny transport i montaż już w obiekcie klienta. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Dobór kolorystyki.
Galwanizacja dobrana indywidualnie do danej przestrzeni.
Indywidualne wymiary.
Szerokość, wysokość oraz średnica proporcjonalne do wnętrza.
Rodzaj kryształu.
Najwyższej jakości kryształ włoski lub austriacki.

Dowiedz się więcej o naszej firmie.