Klasyczne żyrandole Maria Teresa w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Chrustniku

Tradycyjne oświetlenie z kolekcji Maria Teresa przepięknie rozświetla świątynię w parafii w Chrustniku. W niedużym lecz wysokim kościele postawiono na dwa okazałe żyrandole. Dzięki temu byliśmy w stanie zadbać zarówno o dobre oświetlenie ołtarza, jak i przestrzeni z ławami dla wiernych. Żyrandole są też dobrze widoczne z antresoli z organami, jednocześnie nie przysłaniając istotnych punktów w obiekcie sakralnym. Stanowią i ozdobę świątyni, i doskonałe źródło światła.

Oświetlenie główne w kościele zostało uzupełnione mniejszymi kinkietami. Umieszczone na ścianach doświetlają kluczowe punkty w przestrzeni sakralnej.

Lokalizacja: Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej, Chrustnik