Niewielkie, eleganckie żyrandole do kościoła w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Międzybrodziu Żywieckim

Tworząc oświetlenie do obiektów sakralnych, bardzo często spotykamy się z mylnym przekonaniem, iż kryształowe żyrandole przeznaczone są wyłącznie do większych świątyń. Niniejsza realizacja jest doskonale obrazuje, w jaki sposób odpowiednią atmosferę wnętrzu sakralnemu są w stanie nadać żyrandole o mniejszych gabarytach.

Kościół w Międzybrodziu Żywieckim jest niewielkich rozmiarów, w związku z czym naturalnie wprowadzenie kilkumetrowego oświetlenia nie było możliwe. Żyrandole kościelne Maria Teresa występują jednak w wielu wariantach, a każdy z nich jako producenci oświetlenia jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych parametrów przestrzeni. Dzięki temu lampy nie przytłaczają wnętrza świątyni, jednocześnie wprowadzając wyciszającą, duchową atmosferę.

Lokalizacja: Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Międzybrodzie Żywieckie