Klasyczne żyrandole w parafii pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Ustroniu

Niewielki kościół z przepięknym wnętrzem, które wystarczyło podkreślić blaskiem kryształu, by wyeksponować jego najbardziej unikatowe cechy. W tym konkretnym obiekcie sakralnym naszą uwagę przyciągnął malowniczy sufit i towarzyszące mu ozdobne sklepienie. Widząc tak zachwycającą przestrzeń, natychmiast znaliśmy odpowiedź na pytanie, jakie lampy wybrać w tym konkretnym wnętrzu kościoła.

Ozdobny i równie efektowny żyrandol kryształowy umieściliśmy na samym środku barwnej powierzchni sufitu. Dzięki temu lampa przepięknie zdobi dostępną przestrzeń, jednocześnie stanowiąc główne oświetlenie kościoła. Dodatkowe światła punktowe, jakie sugerowaliśmy umieścić w świątyni, to pasujące kinkiety kryształowe.

Lokalizacja: Parafia pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Ustroń