Mosiężne żyrandole w parafii pw. NMP Królowej w Józefowie k. Legionowa

Oświetlenie stanowi fundamentalną rolę w budowaniu odpowiedniej atmosfery we wnętrzu obiektu sakralnego. Powinno komponować się z pozostałymi elementami przestrzeni, jednocześnie nie odwracając uwagi od duchowego znaczenia miejsca, w jakim się znajduje. Tym razem prezentujemy przykład realizacji, w której wykorzystaliśmy projekt bardzo prostych, a zarazem niezwykle eleganckich żyrandoli mosiężnych.

Wnętrze kościoła zdobią malownicze witraże, dlatego pragnąc podkreślić ich unikalny charakter, postawiliśmy na minimalistyczny model z rurkami i odsłoniętymi żarówkami. Mosiądz w tym przypadku doskonale komponuje się z przestrzenią obiektu i dodaje jej uroczystego tonu. W dodatku to bardzo wytrzymały materiał, który latami nie traci na swym uroku i blasku.

Lokalizacja: Parafia pw. NMP Królowej w Józefowie k. Legionowa